Apie Verandą

Veranda_crv

„Veranda“ – mažasis „Portikas“. Menų mokyklėlė “Veranda” – susitikimo vieta mokymuisi ir bendravimui. Mokomės pažinti save ir vieni kitus per menus:

matyti, klausyti, judėti,

lieti, lipdyti, gėrėtis,

bendrauti, pokštauti ir guosti, 

liesti, mąstyti ir uosti,..

Tikime, kad meno praktikos suburia žmones ir padeda jiems gyventi įdomų, džiaugsmingą ir pilnatvišką gyvenimą.

Šiuolaikinės filosofijos, teologijos ir edukologijos mokslų įžvalgos buvo pasitelktos, kuriant „Verandos“ mokyklėlės struktūrą ir metodus. Tačiau lygiai taip pat vertiname ir formuojamės, atsižvelgdami į paties mažiausiojo išgyvenimus ir patirtį…

Mes tikime, kad dvasinis augimas yra visų kitų augimų mūsų gyvenime pasekmė. Susitikimas, kuriame siekiame įvairiakrypčio pažinimo ir tobulėjimo, yra stimuliuojantis iššūkis!

Nesėdėk namuose, ateik į „Verandą“!

Kodėl? Gebėjimai gimdo gebėjimus. Kuo anksčiau pradėsime rūpintis vaikelio ugdymu, skirsime dėmesio socializacijai – tuo geriau, – juk taip paklosime gerą pamatą jo viso gyvenimo gerovei. Savikontrolė, atvirumas, gebėjimas bendradarbiauti su kitais, planuoti ir neatlyžti – charakterio savybės, vedančios į visavertį, vaisingą gyvenimą. Ilgainiui jos tampa neatsiejamos nuo pažintinių gebėjimų, – stimuliuoja ir juos įveiksmina. Motyvuoti vaikai išmoksta daugiau. Žinantys daugiau paprastai priima išmintingesnius sprendimus.

Registruotis 2020 – 2021 m. sezonui galima el.paštu: portikas@gmail.com (Vilnius) ir klaipedos.veranda@gmail.com (Klaipėda)

Pamokėlių laikas:

Vilniuje – penktadieniais nuo 10 val. (Verkių g. 22)

Klaipėdoje – sekmadieniais nuo 13 val. (Vytauto g. 38)

„Veranda“ – nekomercinis projektas. Dalyvių indėlis – 15 eurų per mėnesį (priemonėms ir užkandžiams).