Judesys/šokis

„Mums kūnas yra žymiai daugiau nei instrumentas ar priemonė; jis yra mūsų išraiška pasaulyje, matoma mūsų intencijų forma.“  Maurice Merleau-Ponty

Šokis, judesys – tai galimybė gyventi  intensyviau, – susitelkiant ir apmąstant savo kūniškus pojūčius ir patyrimus, o taip pat – galimybė atsiverti naujoms ir netikėtoms patirtims.

 

Judesys 

Atviro lygio judesio treniruotės. Tai – kvėpavimu paremti pratimai stuburui, raumenų tempimui ir stiprinimui.

Treniruotėse gali dalyvauti visi. Reikia turėti judesių nevaržančią aprangą (apavo nereikia). Trukmė – 1 val.

Registruotis galima el.paštu: portikas@gmail.com. Parašykite savo vardą, pavardę, amžių ir rūpimą klausimą 🙂

 

Šokis

Šokis – pats socialiausias iš visų menų. Mums tai – nepamainomas įrankis socialinėse interakcijose. Norite išmėginti šokio bei performatyvaus meno galimybes? Susisiekite su mumis!

 

Judesio pratybos 

dr kojojos

Praktiniai užsiėmimai, skirti judesio studijai ir improvizacijai. Tai – įsiklausymas į savo kūną, individualią minčių, jausmų ir judesio darną bei sąveiką, „atsiradimas“ judesio momente, judėjimo principinių aspektų tyrimas, meditatyvus įvadas į šiuolaikinį šokį. Tai – buvimas pasaulyje veikėja(-u) bei dalyvavimas kūrybiniame veiksme, kuriame partneriais tampa erdvė, garsai, daiktai, idėjos, mano artima(s), bendruomenė ir, jeigu noriu, Ta(s), kuri(s) žino mano judesį dar man nesujudėjus (139 psamė).

Judesio pratybos gali vykti seminarų forma arba – kaip sudėtinė judesio/ šokio treniruočių, stovyklų programų dalis.

Susidomėjote? Parašykite mums el.paštu: portikas@gmail.com 

 

Parašykite komentarą